ماشین فرم، فیل، سیل

ماشین شکل ­دهنده، پُرکن و سیلینگ (FSS)

 

سری 900 Trepko یک راه­کار FSS، (Forming, Filling, Sealing) برای پَک­های 10، 15 و 20 گرمی کره، مارگارین (کره­ ی گیاهی)، مربا، سس­ ها (رُب) و سایر چاشنی­ ها ارایه می­کند.

این سری شامل دو نسخه است؛ یکی با خط تولید 3 ردیفه و دیگری 6 ردیفه در یک ماشین با طراحی مکانیکی اثبات­ شده، که دارای توان تولید تا 34 ضرب در دقیقه و با خروجی 5،000 تا 12،000 پَک­درساعت می­ باشد.

با استفاده از یک سیستم ورودی، فیلم PVC/PS وارد ایستگاه Pre-Heating می­گردد. سپس، کف پک­ ها به ایستگاهی فرستاده می­شود که در آن­ جا طبق شکل مورد نظر قالب خورده و خنک می­شود. یک نشانه­ گذار تاریخ اطلاعات مقتضی را در زیر پک درج می ­نماید. برای افزایش کارایی و زیبایی پروسه، ماشین 901 به یک جایگاه دُزینگ (Dosing) و ماشین 902 به دو جایگاه مجهز هستند.یک سیستم ورودی دیگر، سیل (Seal) آماده برای سیلینگ را تأمین می­ نماید. در نهایت یک سیستم کاتینگ (Cutting) اضافه­ ی فیلم را قطع نموده و محصول نهایی را به ­دست می­دهد، که به کمک یک نقاله از ماشین خارج می­شود.

این ماشین­ها به یک صفحه­ ی نمایشگرلمسی HMI مجهزند که از طریق آن تمامی کارکردها و تنظیمات ماشین قابل کنترل و مدیریت است. با به ­کارگیری یک نرم ­افزار کنترل بسیار پیشرفته، یک محیط کاملاً کاربرپسند در اختیار است که اجازه می­دهد همه­ ی تنظیمات شامل کنترل سرعت، تعداد ضرب در دقیقه، تولید، CIP، روشن/خاموش، زمان سیلینگ و روشن/خاموش هر ایستگاه (به­طور مجزا) به آسانی انجام ­شود.

هر دو ماشین از استیل ضد زنگ ساخته شده­ اند و لوله­ ها و دُزینگ نیز از جنس استیل ضد زنگ مقاوم در برابر اسید هستند.

همانند همه­ ی ماشین­ های Trepko، سری 900 نیز دارای نشان استاندارد CE بوده و مطابق همه­ ی استانداردهای ایمنی اروپا ساخته شده ­است.

 

آپشن ها

 

مدل 901

مدل 902

آپشن های بهداشتی

محفظه ی جریان یکنواخت

CIP/SIP در دُزر (Doser)

تابش فرابنفش (UV) حجم قالبها

استریل شیمیایی

تخلیه ی تحت فشار گاز (Gaz Flush)

آپشن های بهره وری

تطابق دهنده ی خودکار حجم

تطابق دهنده ی خودکار وزن

دیگر آپشن ها

سیستم مهر تاریخ

مودم تلفن

مشخصات

 

مدل 901

مدل 902

تعداد ردیف های تولید (پَک های10، 15 و 25 گرمی)

3

6

بیشینه تولید خروجی (در دقیقه)

100

200

برق مورد نیاز

380/50 Hz

380/50 Hz

برق مصرفی

6 kW

9 kW

هوای فشرده مورد نیاز

6 bar

6 bar

هوای فشرده مصرفی (هوای خشک و تمیز)

1'800 nl/min

2'100 nl/min

چاپ ایمیل