کاغذ اسپتیک

40 سال از تاریخ بسته بندی

 

Camaypac برند برتر گوانگژیادر بسته­ بندی محصولات لبنی مایع و آب­ میوه­ها می­باشد که در سال 1972 در تایلند به عنوان صنایع چاپ تایلندی تأسیس شد.

این شرکت در سال 1985 با نام تجاری گوانگژیا پکیجینگ(Guangxia Packaging) در چین به ثبت رسید که به عنوان اولین شرکت خارجی چاپ غلتکی در بازار چین شناخته شد.گوانگژیا پکیجینگ به سرعت به تأمین­ کننده­ ی برندهای بزرگ بین ­المللی تبدیل شد.

امروزه، هسته و پرسنل با تجربه، کیفیت چاپ غلتکی غیرموازی، بهای بهینه­ ی ساخت و خدمات پس از فروش گسترده و سیستم تأمین قطعات سریع،Camaypac را به یکی از رقابتی­ ترین برندهای کاغذ اسپتیک (Aseptic Papers)، نه­ تنها در چین بلکه در سطح جهانی تبدیل کرده ­است.

محصولات این شرکت گستره ­ی وسیعی از شکل­ ها و حجم­ های متنوع را شامل می­شود:


بریک پک – بِیس­ لاین و اسلیم ­لاین(Brick Pac – Baseline&Slimline)

- جابه­ جایی و انبار آسان، سازگار با همه ­ی انواع ماشین­ های پرکننده (Filling)، روند اجرای آسان، صرفه­ جویی در هزینه، کاملاً مناسب برای محصولات لبنی مایع و آب­ میوه­ها
-  پک­ های بِیس در حجم­ های 200mL – 250mL – 500mL – 1000mL
-  پک­ های اسلیم در حجم ­های 125mL – 200mL – 250mL – 500mL – 1000mL

          

 

پیلو (Pillow)

-  انعطاف ­پذیری، هوشمندی در استفاده از فضا، سازگار با همه­ ی انواع ماشین­های پرکننده (Filling)، روند اجرای آسان، صرفه ­جویی در هزینه، کاملاً مناسب برای محصولات لبنی مایع و آب­میوه­ها
-  پک­های پیلو در حجم­ های 200mL – 250mL – 500mL – 1000mL


برای همه­‌ی انواع پکیج­ های فوق همه­ ی انواع درب­ها از قبیل اسکرو (Screw)، فلیپ (Flip) و غیره، قابل سفارش است. در حال حاضر، Camaypac در جنوب آسیا، روسیه، اروپا و سرتاسر جهان شناخته شده­است.

آیا به ­دنبال جایگزینی بهتر برای بسته­ بندی خود می­گردید؟

ما آن راه­ حل دیگر هستیم.

چاپ ایمیل