ماشین فرمینگ و رپینگTrepko – 800 series

 

سری 800 – شکلی نوین از موفقیت

ماشین­های بسته ­بندی سری 800 نسل نوینی از تجهیزات ارایه­ شده توسط Trepko می­باشد که برای شکل­ دهی و بسته­ بندی مکعب­ شکل طراحی شده­ اند. با سرعت خروجی تا 240 قالب­ بردقیقه و محدوده­ی حجم­های فیلینگ از 10 گرم تا 2 کیلوگرم، Trepko ماشین­های تک- یا دو-سلوله را برای بسته ­بندی محصولات ویسکوز مانند کره، کره­ با روغن گیاهی، مارگارین (کره­ی گیاهی)، پنیر کاتِیج (Cottage Cheese)و مخمر (Yeast)ارایه می­دهد.

محصولات

آپشن­ های خط تغذیه­­ ی محصول عبارتند از:
- دو مجرای ورودی با دو قیف محصول

- کمپنسِیتور (ارتباط مستقیم با خط تولید محصول و CIP)
به دلیل ساختار ویژه و انعطاف­ پذیری سیستم تغذیه (In-Feed) و برای مطابقت با الزامات منحصربه­فرد، هر دو سیستم فوق می­توانند در ماشین تعبیه شوند.

دُزینگ

استفاده از سلول­ های متحرک و با کنترل دقیق بر محل استقرار آن­ها، قالب­ های کره­ ی پیچیده ­شده با شکلی کاملاً زیبا فراهم می­آید. با بهره ­گیری از سیستم هِدهای دُزینگ پُسیتیو(Positive) و محرک پیشرفته­ی این سیستم، این ماشین می­تواند با ثابت­های متفاوتی پروسه ­ی فیلینگ و رَپینگ (Wrapping)محصول را اجرا می ­نماید.

شکل و سایز قالب­های کره

بنا بر طراحی مدولار ماشین و با بهره­ گیری از کنترلر PLC، تغییر دادن ابعاد قالب­ها بین ارتفاع­ های متفاوت به آسانی و در مدت ­زمانی کوتاه انجام خواهد گرفت. تغییر کلی ابعاد یک قالب در کمتر از 45 دقیقه انجام خواهد گرفت. ماشین­های سری 800 می­توانند محصول را به دو شکل هندسی قالب­ های مکعبی سنتی و شکل­ های اُوال (با سطح مقطع بیضی ­شکل یا تخم ­مرغی) و با گستره­ ی وسیعی از مواد بسته­ بندی مانند آلومینیوم، کاغذ پارچمنت و یا فویل، پیچیده و بسته­ بندی نماید.

سادگی عملکرد و تعمیر و نگهداری (Maintenance)

طراحی ماشین به­ همراه نحوه­ ی عملکرد و جنس­های استفاده­ شده، امکان maintenance آسان و دسترسی به همه­ ی قطعات ماشین را فراهم می­نماید.

یک PLC پیشرفته با صفحه­ ی نمایشگر لمسی همه­ ی پارامترهای عملکرد ماشین را کنترل نموده و همواره با دپارتمان سرویس Trepko در ارتباط می­باشد. بیش از 100 دستور تهیه­ ی محصول می­تواند در حافظه­ی PLC ذخیره شود.

خدمات پس از فروش

- آموزش اُپراتورها و مهندسین سرویس
- سرویس حرفه­ ای و دسترسی آسان
-
 ارسال سریع و کارامد قطعات یدکی طراحی و ساخته­ شده توسط TREPKO و یا دیگر تأمین­کنندگان مورد اعتماد و اطمینان

ادغام با راه­کار های پایان خط­تولید
ماشین­های سری 800 می­توانند با راه ­کارهای انتهای خط تولید TREPKO(End Line Solutions)(سری 700) ادغام گردد.

آپشن­ها:
سیستم تغذیه­ ی محصول
دو مجرای اسکرول (Double Scroll Chute)
جبران­ کننده (Compensator)

بهداشت بسته­ بندی

تابش فرابنفش به فویل
محفظه­ ی هوای استریل

مارکینگ
- مهر تاریخ فلکسگرافی
- پرینتر جوهرافشان

کنترل وزن
- با کمک کنترل کننده­ی وزن (Checkweigher)

چاپ ایمیل